Fudge (Make Your Own) - 1 LB

Fudge (Make Your Own) - 1 LB

  • $13.95
    Unit price per 


Create your own customized 1 LB box of Fudge with the flavors you want (up to 4 flavors). A 1 LB box typically holds 8 pieces depending on size of pieces

We Also Recommend


Customer Reviews

Based on 1 review Write a review