Fudge - Rocky Road 1 LB

Fudge - Rocky Road 1 LB

  • $12.95
    Unit price per 


Our Rocky Road (Marshmallow & Walnuts) Fudge (made with Fresh Cream & Butter) is made daily in small batches in our copper kettles so it's always fresh and delicious. Our customers call our fudge the "best they have ever eaten" and we are sure you'll agree.