Fudge - Vanilla 1 LB

Fudge - Vanilla 1 LB

  • $13.95
    Unit price per 


Our Vanilla Fudge (made with Fresh Cream & Butter) is made daily in small batches in our copper kettles so it's always fresh and delicious. Our customers call our fudge the "best they have ever eaten" and we are sure you'll agree.


We Also Recommend